Volná pracovní místa

Speciální pedagog/ pedagog předškolního vzdělávání

Do naší mateřské školy hledáme novou kolegyni na pozici učitelka. Preferujeme vzdělání speciální pedagogika vzhledem k potřebě individualizované práce (nejen) s dětmi ve společném vzdělávání.

Nabízíme:

Úvazek: DPP, DPČ, 0,5 HPP, do budoucna 1,0 HPP
Nástup: podle možností
Náplň práce: pedagogika předškolního vzdělávání, předměty spec.ped. péče
Metody práce v MŠ: Montessori pedagogika aj.
Mzda: odpovídá platovým tabulkám ve školství
Benefity: podpora profesního rozvoje, velmi příjemné a respektující pracovní prostředí malé jednotřídky, komunitní atmosféru napříč zúčastněnými stranami (od zřizovatele až po rodiny našich dětí), stravenky, výhodný firemní telefonní tarif atd., ale především práci s dětmi otevřenými novému poznávání světa a sebe sama.

Požadujeme:

Základní povědomí o Montessori přístupu v pedagogice
Ochotu učit se
Respektující přístup ke křesťanským hodnotám
Zodpovědnost či ochotu pracovat týmově…

V případě zájmu o práci v našem týmu pošlete svůj motivační dopis a životopis ředitelce MŠ Bc. Petře Vojtěchové Škrdlíkové na e mail: petra.skrdlikova@milosrdni.cz.

pohádková kniha

00-titulka

001502